Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
doktor napisał:
Myślę że do Świątyni Bożej wam daleko. Prawdziwy chrześcijanin nie przyjmuje tak bliźniego jak wy. Jeżeli takie masz poglądy na temat KRK to przystąp do świadków jehowy. Pomódl się lepeij za siebie.
W modlitwie nie jestem egoistyczna i pomodlę się również za Ciebie. Pan Jezus uczył, że mamy siebie nawzajem napominać i wzajemnie sobie wybaczać. A dla jasności to przypomnij sobie słowa Pisma Św. [Obj. 18,4.] "Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechu. Zostań z Bogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ono napisał:
niech plaga adnie na tych co sa przeciwko protestujacym!!
A na protestujących niech zstąpi dar mądrości, miłości, logicznego myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ono napisał:
niech plaga adnie na tych co sa przeciwko protestujacym!!
niech plaga padnie na tych pijących pod namiotem którzy wrócą do domu i nie są wstanie nawet napisać tylko błędy robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teolog napisał:
Wygląd to tak: 1. Kościół katolicki jest korporacją globalną, która na wzór prawa handlowego grupuje organizacje krajowe (lokalne) 2. W takim układzie "szefem zarządu" jest jednoosobowy prezes (Papież), otoczony członkami dyrektoriatu (kardynałowie) i kadrą kierowniczą (biskupi) oraz etatowymi pracownikami lokalnymi (księża). Występują też incydentalnie gospodarstwa pomocnicze (zakony) oraz pracownicy obwoźni (misjonarze). 3. W powyższym systemie korporacyjnym wierni są jedynie. klientami hierarchii kościelnej {kleru). Zakładana struktura Kościoła jako wspólnoty wiernych jest sprzeczna ze zbudowanym, realnym systemem. 4. Ponieważ Kościół przestał być wspólnotą, zatem zanikła żywa, równoprawna dysputa religijna. Życie wspólnotowe jest fikcją, którą zastąpiła relacja sprzedawca(ksiądz) - wierny (klient). 5. Nie widzę dobrego rozwiązania w Czerniejowie. W panującym układzie wierni (klienci) muszą ustąpić (czyli zgodzić się na warunki sprzedaży), albo opuścić sklep (wyjść z Kościoła). Jeśli uczynią to pierwsze (przyjmą decyzję Arcybiskupa) stracą wewnętrzną busolę i wiarę w siebie. Generalnie, stracą wiarę na rzecz udziału w beznamiętnym ceremoniale. Jeśli zaś opuszczą sklep (wyjdą z Kościoła) zostaną sami, opuszczeni i zgorzkniali z przekonaniem, że wprawdzie mają rację, ale nikogo to już w tym zlaicyzowanym świecie nie interesuje. 6. Mamy zatem węzeł gordyjski i puszkę Pandory jednocześnie. Efektem będą tylko ofiary; po każdej ze stron.
j/w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
victoria napisał:
W modlitwie nie jestem egoistyczna i pomodlę się również za Ciebie. Pan Jezus uczył, że mamy siebie nawzajem napominać i wzajemnie sobie wybaczać. A dla jasności to przypomnij sobie słowa Pisma Św. [Obj. 18,4.] "Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechu. Zostań z Bogiem.
Czy Ty uważasz że możesz interpretować te słowa po swojemu? Jeżeli tak to nie mam o czym z Tobą rozmawiać. Nie módl się za mnie bo Twojej modlitwy mi nie potrzeba. Pomódl się lepiej za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tenże napisał:
j/w
jak nie masz nic do powiedzenia to nie cytuj, nie pisz i idź spać. Chciałeś zaistnieć na forum DW? No to brawo! Udało Ci się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
jak nie masz nic do powiedzenia to nie cytuj, nie pisz i idź spać. Chciałeś zaistnieć na forum DW? No to brawo! Udało Ci się.
Ejże, doktor, a czy czasem nie jesteś po prostu konowałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tenże napisał:
Ejże, doktor, a czy czasem nie jesteś po prostu konowałem?
JA TAM TOBIE PODAŁBYM PAWULONIK DOKTOR TRZYM SIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
Czy Ty uważasz że możesz interpretować te słowa po swojemu? Jeżeli tak to nie mam o czym z Tobą rozmawiać. Nie módl się za mnie bo Twojej modlitwy mi nie potrzeba. Pomódl się lepiej za siebie.
Pycha przemawia przez Ciebie. "Zapłatą za grzech jest śmierć"[Rz. 6,23]. Bóg jest sprawiedliwy i dobry. Dobrej nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
victoria napisał:
Pycha przemawia przez Ciebie. "Zapłatą za grzech jest śmierć"[Rz. 6,23]. Bóg jest sprawiedliwy i dobry. Dobrej nocy.
Ty widać nic z tych słów nie rozumiesz. Powołujesz się na słowa Pisma ale daleko Ci do ich rozumienia. Szastanie takimi Słowami nie przystoi chrześcijaninowi. Prześpij się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a MNIE TAM BARDZO CIESZY............,ŻE będziecie po groszu dawać ( w końcu przestaną księża i w niedziele przyjeżdżać- bo nawet za paliwo nie zwrócicie ).i nie będziecie mszy zamawiać za swoich bliskich zmarłych (pewnie to ich wzmocni) i nie będziecie dbać o otoczenie wokół kościoła( głupota zawsze na wierzch wyjdzie) Trzymajcie się mocno swojego parkingu i namiociku!!!!! A swoją drogą .ciekawe co na to wasi przełożeni..........przecież występujecie przeciw autorytetowi Kościoła... więc i oni nie będą zachwyceni- niedługo i swoich przełożonych obsmarujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać tu pychę biskupa , to człowiek , który ma w głębokim powazaniu swoje owieczki , one są mu potrzebne aby nabijać jego kabzę ! Sami widzicie czym i kim są czarne owce w stadzie Pana !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze kto jest szefem tej sekty tak własciwie? czego chce? co głosi? ... pogadajmy może o członkach sekty co? kim są zatem takie osoby jak: Daniel Pałyska Bogdan Niedźwiadek tajemnicza pani Wiesława Jadwiga Kasprzak Jan Kurek Anna Walkiewicz 22-letnia Edyta bez nazwiska 87-letnia Franciszka Wołoszyn czy to są biskupi i biskupki tej nowej sekty? kapłani i kapłanki? teolodzy, prorocy,... ... o tych może teraz pogadajmy przecie chca być w mediach za wszelką cenę sławni w blasku jupiterów i z podstawionymi mikrofonami... to o nich pogadajmy jakie noszą majtki, jak się prowadzą ile pija co komu są winni... i czemu założyli sektę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hamuj kolego.ks Marek nie zgodził się z decyzja biskupa,ale coz z tego,skoro kapłani slubuja mu wiernosc-ty oczywiscie o tym nie wiesz.poza tym to chyba ci sie poprzewracalo w glowie,siedzisz pewnie na 28 m2 i czujesz ze mieszkasz w willi te spaliny juz ci mozg wyzarły.a dzici mordowane były w lublinie dokładnie na tej samej dzielnicy co radio er i podstawka panuja,wiec zale do niego czemu nie ochronil tych niemowlat.a co z tego ze podstawka mowi ładne kazania?heh taki ksiadz to niech w miescie siedzi i grzeje stołek,tutaj potrzebny jest duszpasterz który nie bedzie tylko cudnie deklamowal swoje idee na ambonie ale ktory zajmie sie innymi sprawami dotyczacymi kościoła. a ciemny to jestes ty a nie ludzi stad.nie tylko starsi ludzie prostestuja,jest tez młodzież.ale co ty mozesz o tym wiedziec.
Facet mieszkam na 50m2 i mam działke pod miastem nie mam nic do ludzi ze wsi tylko do wsioków takich którzy o 20 cm miedzy gotowi są pójść z sąsiadem na noże. a o te dzieci to ty nikogo nie osądzaj, ja tylko twierdzę że o was głośno wtedy gdy coś się dzieje negatywnego.jesteście sekciarze i tyle, bo gdyby x. Marek był dobrym duszpasterzem to przemówiłby wam do rozumu, a nie popierałby was.wejdź na stronę kurii i poczytaj sobie o decyzjach personalnych w kurii to zobaczysz ze nie tylko wasz ksiądz się przenosi.Kościół to nie sejm gdzie głosujesz na wybraną osobę, Kościół to hierarchia a nie dupokracja, rządy motłochu!!! skoro twierdzisz że ksiądz deklaruje IDEE a nie głosi Ewangelię na ambonie to naprawdę nie spotkałeś w życiu normalnego księdza a i ten wasz Marek chyba też Dobrej Nowiny nie głosił, skoro wy odryawcie się od Kościoła.WSTYDŹCIE SIĘ!!!! pozdro CIEMNIEJOWIACY może pojedźcie do Papieża z protestem hehe to byłby dopiero wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
no dobrze kto jest szefem tej sekty tak własciwie? czego chce? co głosi? ... pogadajmy może o członkach sekty co? kim są zatem takie osoby jak: Daniel Pałyska Bogdan Niedźwiadek tajemnicza pani Wiesława Jadwiga Kasprzak Jan Kurek Anna Walkiewicz 22-letnia Edyta bez nazwiska 87-letnia Franciszka Wołoszyn czy to są biskupi i biskupki tej nowej sekty? kapłani i kapłanki? teolodzy, prorocy,... ... o tych może teraz pogadajmy przecie chca być w mediach za wszelką cenę sławni w blasku jupiterów i z podstawionymi mikrofonami... to o nich pogadajmy jakie noszą majtki, jak się prowadzą ile pija co komu są winni... i czemu założyli sektę.
OK Daniel Pałyska to obecny organista chlopak przed 30-ką, któremu ks Marek załatwił studia na organistyce Pan Niedzwiadek to przewodniczący rady parafialnej główna szycha w parafii reszta mi nie znana ale brakuje mi tu jeszcze Pana B. i pana M. ,którzy robią sobie kampanię przed wyborami samorządowymi dlatego twierdzę ze protest ma podłoże polityczno-kołtuniarski dlatego miedzy innymi go nie popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianie z czerniejowa czy wiecie gdzie lubię trzymać głowę? nie a szkoda moje ulubione miejsce to d*** juzka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyrkowi nie napisał:
OK Daniel Pałyska to obecny organista chlopak przed 30-ką, któremu ks Marek załatwił studia na organistyce Pan Niedzwiadek to przewodniczący rady parafialnej główna szycha w parafii reszta mi nie znana ale brakuje mi tu jeszcze Pana B. i pana M. ,którzy robią sobie kampanię przed wyborami samorządowymi dlatego twierdzę ze protest ma podłoże polityczno-kołtuniarski dlatego miedzy innymi go nie popieram.
o proszę a co za głupoty wypisujesz tutaj? co?skąd masz takie informacje-kłamstwa?udowodnij to a nie oczerniasz normalnego chłopaka! a ty dajesz dupy na lewo i prawo.zadowolony?!~!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co na forum???? dupska wam pozatykało???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks.podsrawka napisał:
No co na forum???? dupska wam pozatykało???
MODERATORZE NIE ŚPIJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Gości! moderatorzy śpią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 24

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...